ניקיון 365

שאיבת הצפות

שאיבת הצפות

סובלים מהצפות? יש לנו את השירות המתאים עבורכם. טיפול ושיאבה של ההצפה ניקיון יסודי של הדירה והלכלוך שנוצר עקב שיפוץ ותיקון בעיית המים.

הצפות – פוטנציאל נזק ממשי

יש גורמים רבים לבעיות הצפה כגון מערכות ביוב לא תקינות, איטם גגות שנעשה באופן לא מקצועי וחדירת מי גשם עקב כך, חוסר תשומת לב וניקוי של הביוב באופן שוטף ועוד. דאגו לקבוע בדיקת תקינות תקופתית לתשתיות המים והביוב בבניינכם או היעזרו באיש מקצוע שמתמחה בניקיון זו אומנם הוצאה שניראה כמיותרת אך השקעה בה תעזור לכם להפחית בעלויות שעלולים להיגרם בהמשך הדרך במידה ולא יתבצע טיפול מקצועי.

כמו כן, הזמינו איש מקצוע לבדוק את אטימות הגג שלכם, וודאו האיטום עדיין מבצע את עבודתו נאמנה וכמו שאתם מכינים את רכבכם לחורף כך הכינו גם את ביתכם או משרדכם.

סכנות בריאותיות ממים עומדים

גם מים שעמדו יותר מדי זמן אפילו אם אלו מים נקיים עלולים לפתח זיהום בקטריאלי ולגרום לפטריות ועובש. רטיבות ולחות שנגרמו כתוצאה מהצפה ולא טופלו באופן מיידי עלולים להוות סכנה לבריאות דייר הבית או עובדי המשרד. עודף לחות ורטיבות עלולים לגרום נזק לא רק לרכוש שלך אלא גם לסביבה ולאוויר אותו נושמים. הדרך היחידה למזער משמעותית את הנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהצפה היא מהירות הטיפול. טיפול מהיר ומיידי יכול לגרום להבדל מהותי בנזק שנגרם וכצואה מכם כמובן להוזיל עלויות של שיפוץ המבנה ושיקום התשתיות כמו גם שיקום הרכוש האישי ורצפת הדירה או הבניין.

דאגתם להגן על ביתכם או משרדכם ועדיין נקלעתם לסיטואציה של נזילות או הצפה? אנו מתמחים בין היתר במתן שירותים וסיוע גם בתחום זה.

אנו מתחייבים לתת ללקוחותינו שירות מהיר יעיל ומקצועי וביצוע העבודה נעשה באופן נקודתי וממוקד לבעיה שנגלת לעניינו. הצפה בבית פרטי דורשת טיפול מוקפד זהיר ויסודי בריהוט שבבית, מכשירי החשמל וכל פריט אישי שחשוב שישמר. הצפה במשרד דורשת שמירה על מסמכים חסויים ותעדוף שונה בהצלת הפריטים שעלולים להינזק.

בביצוע עבודת השאיבה נבדק סוג הריצוף ובהתאם לכך נקבע גם סוג הטיפול הרצוי. ישנו ריצוף סיבית, ריצוף שיש, פרקטים שטיחים ועוד. כל סוג רצפה דורש טיפול אחר ולכן הבחנה זו היא קריטית על מנת לא לגרום נזק נוסף מעבר לנזק שנגרם כתוצאה מההצפה. דאגו לבחור בחברה המתמחה בזה ומנעו מעצמכם את עוגמת הנפש הנוספת שתיווצר במידה והשתמשתם בשירותי שאיבה לא מקצועיים שרק ניפחו את העלויות והערימו קשיים נוספים על הנזק הקיים.

הטיפול שמתבצע במהלך שאיבת הצפות נעשה ביסודיות בהקפדה ובזהירות מקסימאלית על מנת לא לגרום נזק נוסף על מה שכבר ניזוק. ריהוט, שטיחים ומכשירי חשמל שנמצאים בסמוך למקום ההצפה יפונו ויטופלו במלא הזהירות והקפדה.

חשוב לזכור, עלויות שאיבת הצפה וניקיון המשרד לאחר השיפוץ והלכלוך שנשאר מוכרים ומכוסים ע"י חברות הביטוח השונות.

מחירים מפתיעים - צרו קשר: