ניקיון 365

ריח טוב במשרד

ריח טוב במשרד

אתם נמצאים במשרד יותר מאשר בבית, ומגיעים אליו מדי יום ביומו. כמובן שהרצון הברור שלכם הוא לשהות במקום נקי, מסודר ומעבר לכך: מקום שבו הניחוח יהיה מרענן ביותר.

חברת הניקיון מתמחה בניקיון משרדים מכל סוג, מציעה צוות עובדים מסור המתמחה בענף זה במידה המקסימלית. בכל אחד מפעולות הניקוי שאלה מבצעים, נשמר הדגש לא רק על מה שהעין רואה, אלא גם על הניחוחות המגיעים אל האף.

כי הוכח כבר שהריח משפיע במידה רבה על הרושם הראשוני של אנשים הבאים למשרד, וכן משפר את ההרגשה של אלה שנמצאים שם בכל שעות היום. אז איך מביאים אנשינו לריח כה טוב במשרד?

ראשית: מדוע כה קשה לשמור על ריח טוב בסביבת העבודה?

ריח טוב במשרד קשה יותר להשגה מאשר בבית, למשל. ראשית, התנועה בו רבה הרבה יותר, דבר שיוצר בליל של ריחות שאינו נעים בשום מקרה. מעבר לכך, הדחיסות של האנשים במקום צפוף יחסית, והיעדר האיוורור המספק ברבים מהמשרדים, אף הם פוגעים בריח.

כמובן שעל אף התקנות המחמירות של מדינת ישראל, לא מעט עובדים ואורחים נוהגים לעשן במקומות ציבוריים דוגמת משרד, ומחמירים את המצב עוד יותר.

שיטה ראשונה: חומרי ניקוי

חומרי ניקוי נחלקים לשני סוגים עיקריים: כאלה שמבצעים את עבודתם נאמנה, וכאלה שעושים זאת טוב לא פחות- אבל גם מפיצים ריח מרענן, הנשמר לאורך זמן. חומרי הניקוי של חברת הניקיון משתייכים לקטגוריה השנייה, ומצטיינים בניחוחות איכותיים ביותר.

מעבר לכך, מכיוון שחומרים אלה נוטים להיות ידידותיים לסביבה, הרי שאינם כוללים כימיקלים המסוכנים לשאיפה על ידי האדם. חומרי הניקוי שלהחברה באים בחלקם הגדול מן הטבע, ומעניקים ניחוח בריא ומרענן.

למידע נוסף: ניקיון משרדים ירוק

שיטה שנייה: מטהרי אוויר

בארסנל הכלים של עובדי החברה נמצאים גם מטהרי אוויר, אשר השימוש המושכל בהם הוא שעושה את ההבדל. מעבר לניחוחות המרנינים, הרי ששיטת הפצתם נעשית "במקומות הנכונים"- דרך מערכות ניקוי האוויר או באיזורים רבי תנועה העלולים לצבור ריח רע.

גם פה, מכיוון שמדובר במטהרי אוויר אקולוגיים, הניחוח שלהם אינו חזק מדי ואינו כופה את עצמו על עוברי האורח. הידידותיות שלהם לסביבה אף מביאה לכך שאינם מפתחים אלרגיות אצל העובדים, במידה ואלה רגישים למטהרי אוויר "קונבציונליים".

שיטה שלישית: הקפדה על ניקיון סדיר

כל השיטות שהוזכרו להלן יאבדו מכוחן במשרד אשר אנשיו לא שומרים עליו. הדבר החשוב ביותר שיש לעשות הוא לזכור שמשרד אינו בית, והתנועה בו ערה הרבה יותר. לכן, מומלץ מאד שלא להמתין יותר מדי, אלא לנקות את המשרד על בסיס יומי, או לפחות מספר פעמים בשבוע.

בנוסף, לא אחת מצטברים במשרד רהיטים וחפצים שאין בהם עוד צורך ממשי וכאשר הם אינן מפונים הם מהווים מוקד נוסף ליצירת לכלוך, לחות ואבק – שימוש בשירותיה של חברה המתמחה בפינוי דירות ומשרדים יכול להוות את הפתרון במצב זה.

ארגון נכון של הפחים, ריקונם מדי יום ביומו, מניעת הצטברות אבק ושאר הפעולות שמבצעים עובדי החברה מסייעים במידה רבה לשמור על המשרד נקי ומצוחצח, ומונעים הצטברות ריחות לא נעימים עם הזמן.

מחירים מפתיעים - צרו קשר: