ניקיון 365

פינוי דירה

פינוי דירה

חברות רבות מסייעות בתהליך פינוי דירה. לקראת המעבר לבית אבות, או בשל אגרנות כפייתית, או בשל ירושה שהתקבלה, ניתן להסתייע בשירותים מקיפים של חברות המסייעות בפינוי הדירה.

שירותי החברה מתחילים באריזת החפצים, ממשיכים בפינוי הדירה בפועל ומסתיימים הובלת התכולה אל יעדה החדש, לאחר ניקוי וחיטוי מקיף.

כדאי ומומלץ לחסוך את התהליך הארוך, הכרוך במאמצים נפשיים ופיזיים גדולים של בני המשפחה או הקשיש המפנה את דירתו. הסתייעות בחברת שירותי פינוי דירה הופכת את כל תהליך המעבר לפשוט וקל.

פינוי בעקבות ירושה

לצד הזיכרונות והרגעים הקשים הכרוכים בפטירתו של אדם קרוב, נוצר לעיתים מצב בו התקבלה ירושה של דירה מלאה בתכולה. יחד עם הערך הרגשי אותו נושאים החפצים, קשה למצוא שימוש לכולם.

הפתרון, בדמות שימוש בשירותיה של חברה המציעה פינוי דירה בעקבות עזבונות וירושות, הוא יעיל ומקיף.

בשלב הראשון, מבצעת החברה מיון של הפריטים על פי ייעודם או סוגם. לעיתים קיימת אף צוואה אשר יש להתחשב בה בתהליך המיון.

בסוף התהליך יוצרת החברה רשימת פריטים מפורטת, ואז ניתן להתחיל בשלב הפינוי בפועל. שירות הפינוי כולל גם שירותים משלימים אשר תכליתם הכנת הדירה למגורים בפועל, כולל ארגון החדרים, ניקיון מקיף וצביעת הדירה.

פינוי דירה לקראת מעבר לבית אבות או דיור מוגן

כאשר מגיע בן משפחה אל הגיל בו הוא אינו מסוגל לתפקד באופן עצמאי, ובני המשפחה מנועים מלהעניק את הטיפול המקיף לו הוא זקוק, בית אבות או בית דיור מוגן הם אופציה אשר נלקחת בחשבון, על מנת לאפשר לקשיש להמשיך ליהנות משנות חייו המאוחרות.

היות ואין אפשרות להעביר את כל תכולת הבית עם הקשיש אל מעונו החדש, הסתייעות בשירותי פינוי דירה הם אפשרות יעילה.

בנקודת זמן זו, הסדר והארגון הוא הערך העליון, שלא לדבר על ההזדמנות להיפטר מאוסף החפצים אשר נצברו במהלך החיים.

לרבים מהחפצים אותם צבר הקשיש במהלך חייו, לא קיים צורך או שימוש מעשי, מלבד הערך הרגשי שלהם.

מטרת חברת פינוי הדירה היא לסייע לקשיש ולבני משפחתו בהחלטה האם למסור את החפצים, למכרם, או לשלחם לאתרי הטמנה.

עם סיום גיבוש התכנית לפינוי התכולה של הדירה, מתחילה חברת שירותי הפינוי בתהליך הפינוי בפועל, תוך הסתייעות בכוח אדם מקצועי ומיומן, המשתמש בציוד טכנולוגי מתקדם, אשר יסייעו לפינוי איכותי, יעיל ומהיר.

שירותי החברה כוללים גם פעולות אחזקה וחיטוי של הדירה על מנת להכינה ליעודה החדש: מעבר של בן משפחה אחר להתגורר בדירה, או מכירתה.

פינוי דירה בשל אגרנות כפייתית

יש אנשים אשר "מוכרחים" לאגור חפצים. ביתם מכיל אינספור חפצים שונים, אשר מרביתם חסרי שימוש לחלוטין.

מצב זה מכונה "אגרנות כפייתית" והוא מהווה בעיה נפשית אמיתית, המקשה על האגרן להיפטר מהחפצים אותם אגר.

האגרנות הכפייתית מורגשת בעיקר במצב הדירה, העמוסה בחפצים, מזיקים שונים ואבק כבד המסכנים את בריאותו של המתגורר בה וגורמים למפגעי תברואה וריח. הבאת האגרן לויתור על אוסף החפצים הוא תהליך מורכב בעל קושי נפשי.

האדם אשר אגר את אוסף החפצים בביתו, כמעט לעולם לא יזום בעצמו שירותי פינוי תכולת דירה. לכן בני המשפחה הם אלה שייקחו את המשימה על עצמם על מנת להשיב את החיים למצב נורמאלי.

התהליך ייעשה בניגוד לרצונו של האגרן, ולעיתים יהיה צורך בצו של גורמי רווחה שונים.

לא פעם מתבצע פינוי האגרנות הכפייתית כאשר האדם נפטר, או עובר למוסד אחר. כאשר בני המשפחה מקבלים בירושה את הדירה עמוסת החפצים אשר למרביתם אין שימוש ממשי, הם ניצבים בפני תהליך מאסיבי של פינוי הדירה.

חברה המעניקה שירותי פינוי דירה, מלווה את האדם המתגורר בה, ובני משפחתו לכל אורך התהליך. יחד הם עוברים על מכלול החפצים, במטרה להותיר לבסוף רק את החפצים השימושיים באמת.

היות והאגרנות נוצרת ממצב רגשי של בדידות, חשוב שהאדם יהיה מוקף בבני משפחה ובבעלי מקצוע אשר יתחשבו במצבו ויסייעו לו להתמודד עם המצב החדש, מתוך רגישות מקסימאלית.

מחירים מפתיעים - צרו קשר: