ניקיון 365

ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח אפגני

השטיח האפגני הוא סוג של שטיח איכותי מוד, הוא יכול להחזיק למשך הרבה שנים ולהראות כמו חדש כאשר שומרים עליו בצורה טובה.

שטיח אפגני מיוצר בעבודת יד והחומר שהוא עשוי ממנו הוא צמר בלבד. 

המראה שלו מעניק לחלל הרגשה של חמימות, יוקרה ויופי והוא יכול להתאים לבית, לבית עסק ולכל מקום שתרצו.

 השטיח האפגני נמכר בלא מעט חנויות והוא מגיע בגדלים שונים ובמחירים שונים.

 

ניקוי שטיח אפגני

באופן קבוע לצורך ניקוי שטיח אפגני, הדבר היחיד שכדאי לבצע לבד זה להעביר שואב בעדינות ועל עוצמה נמוכה מעל השטיח על מנת לנקות את האבק והלכלוך שמצבר לו.

מעבר לזה מאחר והשטיח האפגני מיוצר בדרך של עבודה יד חשוב מאוד לשמור על ניקוי שטיח אפגני בצורה טובה ומתאימה לו על מנת שהוא לא ייהרס בזמן הניקיון , ולכן מומלץ להזמין חברת ניקיון לניקוי שטיח אפגני, שמבינה בסוג שטיחים אלו ותוכל לשמור על איכות השטיח, איכות הצבע שלו ומראהו המיוחד. 

ניקוי שטיח אפגני על ידי בעל מקצוע בתחום יכול לנקות כמעט כל סוג כתם שנוצר על גבי השטיח, להסיר את האבק והלכלוך שנדבק בשטיח, להסיר ריחות לא נעים במידה והם קיימים בשטיח ולהשיב לו ריח טוב.

 

עלות ניקוי שטיח אפגני

עלות ניקוי שטיח יתחיל לרוב ב150 ₪ ויעלה בהתאם לגודל השטיח.

העלות תכלול כמובן את חומרי הניקוי והגעת בעל המקצוע אליכם לביצוע הניקיון. במידה ולא ניתן לנקות את השטיח אצלכם תיתכן תוספת מחיר על הובלת השטיח למפעל מיוחד לצורך הניקוי והוא יוחזר אליכם לאחר מספר ימים.

במידה ויש לכם מספר שטיחים שדורשים ניקוי מומלץ לבצע את הניקוי יחד וככה תוכלו לקבל הצעת מחיר ניקוי מיטות נמוכה יותר עבור כל שטיח באופן יחסי.

הדבר המומלץ הוא לבקש הצעת מחיר לניקוי שטיח תוך פירוט הגודל שלו ופירוט שטיחים נוספים במידה ויש לכם כאלו, כדאי אפילו להוסיף תמונה של השטיח ובכך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת עבור ניקוי שטיח שברשותכם.

מחירים מפתיעים - צרו קשר: