ניקיון 365

ניקוי ותיקון שטיחים

ניקוי ותיקון שטיחים

ביצוע ניקוי ותיקון שטיחים על ידי בעל מקצוע מיומן בתחום יכול לאפשר לשטיחים אצלכם להישאר יפים וטובים לעוד הרבה שנים קדימה גם אם נוצר עליהם כתם שקשה לנקות בקלות או קרע בשטיחים שלכם.

עם זאת ניקוי ותיקון מסוג זה מתחלק לשניים ויש מעט הבדלים בין הדברים. 

ראשית, ניקוי שטיחים טוב ומתאים כמעט לכל שטיח, גם כשסוג הכתם או הלכלוך שנוצרו על גבי השטיחים קשים לניקוי יש היום הרבה מאוד חומרי ניקוי מקצועיים לשטיחים שיכולים להסיר אותם. 

לעומת זאת תיקון שטיחים לצערנו לא תמיד אפשרי ולפני ביצוע התיקון בעל המקצוע יוכל לומר לכם אם זה משהו שאפשר לתקן או לא.

בנוסף, ניקוי שטיחים יתבצע הרבה פעמים אצלכם בבית או שיילקח למפעל לניקוי ולא ייקח הרבה זמן  עד שיחזירו אותו חזרה.

  תיקון השטיח יכול לפעמים לקחת למעלה משבוע, צריך לבדוק ולבחון את סוג השטיח ואת הקרע או הפגם שנוצר בו על מנת לדעת בוודאות כמה זמן ייקח לסדר אותו.

 

עלות ניקוי ותיקון שטיחים

גם כאן יש הבדל בין ניקוי ותיקון שטיחים. 

העלות של ניקוי שטיחים תהיה ברוב הפעמים זולה הרבה יותר מתיקון זה.

עלות ניקוי שטיחים ייקבע לפי סוג וגודל השטיחים הדורשים ניקוי והעלות של תיקון זה ייקבע בדרך כלל לפי סוג השטיח ובעצם סוג החומר הנדרש על מנת לבצע את התיקון בצורה אוטנטית וטובה. ובנוסף, צריך לראות את סוג הפגם שנוצר על מנת להאריך נכון את שעות העבודה והחומרים שאליהם יזדקק בעל המקצוע כדי לבצע את התיקון הדרוש ועל סמך זה תינתן הצעת מחיר עבור תיקון השטיח ומחיר ניקוי מזרונים.

 

 איסוף השטיחים 

בכל מקרה בהזמנת ניקוי ותיקון שטיחים הוא יוכל לבצע את ניקיון השטיחים אצלכם ובמידה ולא ניתן להגיע לתוצאה טובה על ידי ניקיון של השטיחים אצלכם בבית, הוא ייקח את השטיחים למפעל בו הם יעברו ניקיון יסודי ויחזיר אותם אליכם לאחר מכך. 

גם כאשר מדובר בתיקון שטיחים בעל המקצוע יגיע ויאסוף את השטיח מכם ולאחר התיקון של השטיח הוא יחזיר אותו אליכם חזרה.

מחירים מפתיעים - צרו קשר: