ניקיון 365

השירותים שלנו

השירותים שלנו

מגוון השירותים שמציעה החברה לבתי עסק ומשרדים בתחום ההייטק, הטכנולוגיה, העסקים, רשתות השיווק ומוסדות הציבור רחב בהחלט.

פוליש

פוליש, או ליטוש, היא אחת מפעולות הגימור, והיא נועדה למעשה להחליק את פני הרצפה- דבר אשר מעניק לה מראה בוהק ונקי. הפוליש הנפוץ ביותר נעשה על גבי מרצפות, וכולל שתי שיטות עיקריות: "פוליש ווקס", במהלכו משפשים את הרצפה ומורחים עליה חומר ציפוי, ו"פוליש קריסטלי", הכולל החדרת חומר ההברקה לתוך הרצפות.

בחברה מבצעים פוליש איכותי בשני השיטות שהוזכרו, תוך התאמה מלאה למאפייני המקום ולצרכיו.

ניקוי מרצפות

מרצפות של בתי עסק רבים נוטות להזדהם במהירות. התנועה הרבה עליהן, השחיקה המתמדת, האבק המגיע מכל מקום- אלה מביאים למראה דהוי, מלוכלך ולא מכובד.

באמצעות חומרי הניקוי האקולוגיים של עובדי החברה, מתקבלות מרצפות נקיות, אשר אפילו ותיקי המשרד יוכלו להישבע שהן חדשות לחלוטין.

ניקוי חלונות

החלונות מהווים את הצוהר של אנשי המשרד לעולם החיצוני, ומכניסים אליו אור וחום. עם זאת, בעיקר במשרדים הממוקמים באחת מקומותיו הגבוהה של בניין, האבק מרבה להצטבר על החלונות, מבלי שניתן למעשה לטפל בו (חשבו על הצד החיצוני בחלון הממוקם בקומה עשירית של בניין, למשל).

בחברה מבצעים ניקוי חלונות יסודי: הן מבפנים והן מבחוץ, כאשר הניקוי נעשה גם בגובה באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים וכוח אדם מיומן. הפעילות מתבצעת במהירות, מבלי להפריע לאורח החיים התקין של המשרד.

אחזקת משרד

כל מי שמנהל משרד יודע שאחזקת משרד אינה דבר פשוט. בחברה מציעים שלל טיפולים אשר יאפשרו למשרד להמשיך לעמוד על תילו באופן האידיאלי, וכן לשמור על פעילות תקינה של כל הגורמים הנוגעים לכך.

בין הפעילויות המוצעות בהקשר הזה, ניתן למנות טיפול במערכת החשמל, מערכת המים והביוב, תיקוני צבע, הדברת חרקים ומזיקים, שירותי גננות, שירותי פריצה והחלפת מנעולים, ועוד. כל אלה נעשים על ידי צוות מומחים, בעל ניסיון רב באחזקת מבנים מכל סוג.

אחזקת שטחים משותפים

פעילויות האחזקה אשר מבצעת חברת הניקיון עבור חברות כוללת גם שטחים אשר נמצאים בשליטתם של מספר גורמים. שירותי אחזקת שטחים משותפים כוללת פעילויות כמו גינון חצר חיצונית, שטיפת חדרי מדרגות, פינוי זבל, ניקיון לובי ומסדרוות וכן הלאה.

פנייה אל חברת הניקיון מהווה פיתרון יעיל כאשר נוח להשאיר את העבודה לאחרים, אבל מתסכל לגלות כי תחת זאת הפעילות החשובה אינה מתבצעת כלל. בתיאום עם הגורמים הרלוונטים, תיעשה האחזקה על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצונם של כלל הגורמים הנוגעים לעיין.

  • מערכת חשמל
  • תאורה ותאורת חירום
  • מערכת מים וביוב
  • תיקוני צבע
  • שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים
  • הדברה
  • גננות

מחירים מפתיעים - צרו קשר: