ניקיון 365

אחזקת משרד

אחזקת משרד

אתה גאה בעבודה שמתבצעת במשרד שלך. הכל מתנהל בהתאם ללוח הזמנים, היחסים בין העובדים נהדרים והמוניטין שלכם בשוק מרשים. הבעיה היחידה היא במראה של המשרד: לא נעים לומר, אבל הטינופת חוגגת שם, וסביבת העבודה ממש לא נעימה.

חברת ניקיון, המבצעת שירותי אחזקת משרד, עשוייה להיות הפיתרון האידיאלי עבורך- אולם לא כל חברת ניקיון.

מגוון השירותים עבור הלקוח, בהיבט הזה, הוא פשוט עצום. כך, הוא למעשה יכול להתמקד בעבודה עצמה, ולהשאיר את התחזוקה למומחים.

מה כוללים שירותי אחזקת משרד?

דבר ידוע הוא שניהול של משרד אינו דבר פשוט. התנועה האינסופית של אנשים בתוכו בכל רגע נתון והפעילות האינטנסיבית מבטיחה אפשרויות רבות לזיהום, וכאשר הטיפול אינו נעשה במהרה- נוצר נזק ארוך טווח, המשפיע על המראה החיצוני, בריאות העוברים ושבים והאווירה הנוצרת במקום.

שירותי אחזקת משרד, לכן, כוללים בתוכם את כלל הפעולות הנדרשות לפעילותו הסדירה של המשרד, עם דגש על הניקיון. מבחינה זו, מעניקים בחברה שירותי פוליש והברקה, ניקוי חלונות, טיפול בשטיחים ובמרצפות, ניקוי משטחים חיצוניים, הדברת מזיקים, פינוי חפצים וכן הלאה.

בנוסף לכל אלה, מציעה החברה גם שירותים מרובים בתחומי האחזקה ארוכת הטווח: טיפול במערכות חשמל ומים, תיקוני צבע, גננות, מערכות האינסטלציה והביוב, איטום גגות, טיפול במעליות – והרשימה עוד ארוכה. במידת הצורך נספק עבורך שירותים נלווים כמו תחזוקת מכונת קפה, אספקת קפסולות ופודים וזאת בשיתוף עם אתר מכונת קפה icoffee.

כלל העבודות נערכים על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחומים, הבקיאים בעבודתם עד לרמת היסוד.

המטרה: להתאים את העבודה לצרכים

כל עסק מתנהל בצורה שונה – כפועל יוצא של הגודל שלו, מהות הפעילות, כמות האנשים המבקרים וכן הלאה. לכן, אין פעולת אחזקה אחת דומה לרעותה. הדבר החשוב ביותר, אותו מבינים בחברת הניקיון, הוא להבין את צרכי בעל העסק, ולפעול כדי לטפל במה שהוא בבחינת הכרח במשרד.

לפני כל הסכם, ההקפדה של אנשי החברה היא להיפגש עם בעל העסק, לראות על מה יש לשים דגש ולהתאים את כוח העבודה לכך. מניסיון רב שנים, רק התאמה מושלמת לצרכים והבנה מוחלטת של רצונות הנוגעים לעניין תאפשר למשרד להמשיך ולהתנהל באופן הראוי- עם דגש על משרד נקי וידידותי לאדם או לסביבה.

אחזקת משרד שלא מפריעה לעבודה

לא פעם, שירותי הניקיון יוצרים אי נוחות. הדבר קורה כאשר איש הניקיון, למשל, מנקה בדיוק כאשר לחץ העבודה מגיע לשיאים חדשים. לכן, חשוב מאד לפני כל פעולת אחזקה לברר כיצד יש לבצע אותה מבלי לשבש את רצף העבודה במקום.

הזמן, בהיבט הזה, הוא הפקטור המרכזי ביותר. מרבית הפעולות של חברת הניקיון נעשות תוך התחשבות בתנאים השוררים במקום, עם רצון ברור להיות "בלתי נראים" כמה שאפשר. אם זה לא מספיק, אזי בתיאום מראש ניתן לקבוע מתי בדיוק ייערך כל טיפול או פעולת ניקיון, לשביעות רצונם המלאה של מנהלי ועובדי המשרד.

מחירים מפתיעים - צרו קשר: